​ ​
משפחות רבות מחפשות אחר אטרקציות בדרום, הן מתוך רצון להתרחק ולהגיע אל נופים שונים ומיוחדים, והן מתוך נוחות ומרחק גאוגרפי. ניתן לראות כי בשנים האחרונות אטרקציות בדרום הפכו להיות היעד של זוגות ומשפחות רבות, ודווקא האטרקציות במרכז הארץ ואף בצפון הפכו להיות מעט פחות פופולריות מתוך היכרות עם אזורים אלה. מזג האוויר המושלם והנכון ביותר עבור אטרקציות בדרום הוא דווקא ימי הסתיו והאביב, ואפילו עונת החורף. המדבר נעים בעונות אלה, לא קיים עומס חום כבד, ובלילות אפילו נעים וקריר. כמו כן, כאשר מחפשים אטרקציות בדרום לינה באוהל בדואי היא האפשרות הייחודית מכל, אשר מציעה חוויה מלאה ואותנטית. האוהלים הבדואים מאובזרים, נוחים, ונעימים, ומאפשרים לצפות בנוף המדברי הקסום גם מתוך האוהל עצמו.

אטרקציות בערד

ערד היא ללא ספק עיר בהתפתחות בלתי נגמרת, ונחשבת למקום יפה וייחודי לטייל בו. ניתן לראות כי אטרקציות בערד הפכו לפופולריות במיוחד בשנים האחרונות. כאשר בוחרים באפשרות של אטרקציות בערד יכולים ליהנות מהנוף הקסום של ים המלח מצד אחד, ומהצד השני יכולים להתרשם מהנוף עוצר הנשימה של מדבר יהודה, ונחלי הנגב המרשימים ביופיים. חוויה בדואית בנגב מציעים אטרקציה בערד, ומגוון רחב של פעילויות מיוחדות אשר מטרתן היא להעביר את החוויה המדברית האותנטית והבלתי נשכחת.
 

אטרקציה בערד

אטרקציה בערד הפכה להיות יעד של משפחות וזוגות רבים אשר מחפשים לנפוש באזור דרום הארץ. ערד היא למעשה השער הראשי לחופשה המדברית המושלמת ביותר. מדובר בנקודת פתיחה אידיאלית עבור כל טיול ואף עבור נופש באזור. חוויה בדואית בנגב מתמחים במתן אטרקציה בנגב ובעיר ערד והסביבה, ומציעים לכל המגיעים למקום מגוון רחב של פעילויות כגון לינה באוהל בדואי אותנטי, קבלת פנים בדואית מסורתית, טיולי גמלים מקצועיים בלב המדבר המסתורי והקסום, ועוד.

אטרקציה בנגב

אין ספק כי הנגב עצמו הפך לאטרקציה מרכזית בקרב נופשים ומטיילים רבים. כאשר מטיילים רבים מבקשים נופש מסוג אחר, שלווה, שקט ורוגע לצד אטרקציה בנגב, המדבר הוא המקום המושלם ביותר. באיזור הנגב קיימים עשרות מסלולי טיול ייחודים אשר מתאימים לכל הגילאים, לצד טיולי סוסים וגמלים, טיולי ג'יפים, סנפלינג, טרקטורונים, ועוד היצע רב ובלתי נגמר של אטרקציות ופעילויות למשפחות ולזוגות כאחד.
 

אטרקציות בדרום

 


מעוניינים להגיע אלינו
לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

רח' יהודה 34.7, ערד


074-769-14-52

מעוניינים להגיע אלינו לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

​ ​

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

074-769-14-52

כביש 222,ליד צומת משאבים,מול פארק גולדה