​ ​
אירוח כפרי בדרום הינו למעשה המתכון הטוב ביותר לחופשה בלתי נשכחת, אותנטית וחלומית בתוך הנופים היפים והמיוחדים ביותר של ארץ ישראל. אירוח כפרי בדרום מציע לנופשים, זוגות ומשפחות כאחד, מגוון רחב של צימרים, חדרי אירוח ואף אוהלים גדולים ומאובזרים. כאשר בוחרים באפשרות של אירוח כפרי בדרום מומלץ לבחור דווקא באפשרות האותנטית מכל, והיא האוהל הבדואי. מדובר באוהל ענק מימדים, מאובזר, מתאים לכל עונות השנה, אשר מעניק חוויה מדברית, אותנטית, ומיוחדת. חוויה בדואית בנגב מציעים לכל המגיעים למקום אירוח בדואי בדרום ברמה הטובה ביותר, בנוסף ניתן ליהנות מרכיבה על גמלים, אוכל בסגנון בדואי מסורתי, לינה באוהל מיוחד, ומגוון נוסף של פעילויות לזוגות ומשפחות אשר יעבירו את החוויה המדברית על הצד הטוב ביותר.

אירוח בדואי בדרום

האירוח בדרך כלל נעשה בלב המדבר. המדבר הינו אחד מן המקומות הקסומים והמרהיבים ביותר בארץ ובעולם. האווירה של השלווה והרוגע לצד המיסתורין והשקט היא זו שמחברת אנשים רבים. האירוח נועד להכיר לאנשים רבים ככל הניתן את היופי הטמון במדבר ובדרום הארץ. כמו כן, ניתן לראות כי זוגות ומשפחות אשר בחרו בעבר אירוח בדואי, יחזרו שוב ושוב לחוויה המיוחדת, ויוותרו ברוב הפעמים על מלונאות פאר או חופשה בלב העיר האורבנית, מתוך הבנה כי חופשה אמיתית חייבת לכלול בתוכה רוגע ושלווה, הפסקה מהשגרה היומיומית של כולנו.
 

אירוח בדרום

הדרך המקסימלית והמיוחדת ביותר לתכנן אירוח בדרום היא להתארח במאהל בדואי ייחודי אשר מספק מצד אחד נוחות בלתי מתפשרת, תנאים למזג האוויר, ושקט נעים, לצד המראה הבלתי נשכח של הנוף המדברי הכה מיוחד. כמו כן, בדרום ובמדבר בפרט קיימים אין ספור מסלולי טיול אשר מתאימים לזוגות ולמשפחות, בדרגות קושי שונות אשר מתאימות לכל אחד.

האירוח מציע קבלת פנים מפנקת ומיוחדת, כולל האוהל הבדואי המפנק והנוח אשר ישאירו לכל אחד טעם של עוד. חוויה בדואית בנגב מתמחים באירוח בדואי מסורתי ואיכותי, ומציעים קבלת פנים ייחודית, לינה באוהלים, רכיבה מקצועית על גמלים, הסעות למגוון רחב של יעדים על ידי אוטובוסים ועוד היצע רב ומגוון של פעילויות אשר מתאימות להלך הרוח המדברי, ומעניקות את החוויה הטובה ביותר.

 

אירוח כפרי בדרום

 


מעוניינים להגיע אלינו
לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

רח' יהודה 34.7, ערד


074-769-14-52

מעוניינים להגיע אלינו לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

​ ​

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

074-769-14-52

כביש 222,ליד צומת משאבים,מול פארק גולדה