​ ​
מקומות אירוח למשפחות אפשר למצוא במקומות שונים בארץ, אך אילו מקומות אירוח אפשר למצוא בנגב? הנגב הוא אחד האיזורים היפים בישראל אך פחות מוערכים משאר איזורי הטיול הפופולריים. משפחה המעוניינת לבלות באיזור המציע פעילויות למשפחה ולילדים, תמצא את איזור הנגב כאיזור טיולים מושלם. כמו בשאר האיזורים בארץ, גם באיזור הנגב אפשר למצוא מסורות שונות ומרתקות המאפיינות את האיזור. אחת העדות האתניות המפורסמות ביותר באיזור הנגב היא עדת הבדואים. הבדואים ידועים בדרכי האירוח החם והאישי שלהם לכל אחד המגיע לבקר. את המסורת והתרבות היפה של הבדואים הם הכניסו לעולם האירוח התיירותי.  

אירוח בנגב במאהל בדואי

החוויה בלינה במלון או בצימר לא משתווה לחוויה בלינה במאהל בדואי. לינה במאהל בדואי היא מיוחדת ונעשית בחלל גדול המתאים למשפחות עם ילדים ומאפשר את האיחוד המשפחתי שחסר בשיגרה הרגילה. אירוח בנגב במאהל בדואי זו אטרקציה שתשמח כל ילד וילדה וגם את ההורים שלהם. 

הארוחות הכלולות באירוח בדואי בנגב

אחד הדברים הייחודיים באירוח בדואי בנגב למשפחות הוא האוכל המוצע לאורחים. האוכל האותנטי של הבדואים מלא טעמים וריחות ומתאים לכל אחד. כל ארוחה מסתיימת 
בקפה שחור איכותי ומקומי ובשלל כיבודים מתוקים על-פי המסורת הבדואית. 
 

אירוח במדבר כולל סיור ברכיבה על גמלים

 
אירוח במאהל הבדואי כולל סיורים רגליים וסיורים ייחודיים ברכיבה על גמלים. בכדי לחוות אירוח במדבר בצורה האותנטית ביותר, סיור על גמלים היא הפעילות המומלצת. 

אם אתם מחפשים מקום אידאלי לאירוח משפחות באיזור הנגב, אתם מוזמנים לפנות לאחד החאנים הותיקים והמוכרים באיזור הנגב. חאן 'חוויה בדואית בנגב' קיים מעל 3 עשורים ומארח אלפי אנשים בכל שנה לחוויה מדהימה ואותנטית. 

אירוח למשפחות הכולל לינה וארוחת בוקר בנגב

מה משפחה צריכה יותר מלינה וארוחת בוקר באחד האיזורים היפים בישראל? חאן 'חוויה בדואית בנגב' מציע אירוח למשפחות הכולל ארוחת צהריים במאהל בדואי מסורתי ושלל פעילויות המתאימות להורים וילדים גם יחד. לאחר הפעילות המשפחות אוכלות ארוחת ערב ונהנות ממעגל מתופפים האהוב מאוד על ילדים. הלינה מתקיימת במאהל בדואי רחב ונוח והנופש המדהים מסתיים ביום למחרת. אם אתם מעוניינים באירוח איכותי בנגב, חאן 'חוויה בדואית בנגב' הוא המקום בשבילכם.
 

אירוח למשפחות

 


מעוניינים להגיע אלינו
לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

רח' יהודה 34.7, ערד


074-769-14-52

מעוניינים להגיע אלינו לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

​ ​

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

074-769-14-52

כביש 222,ליד צומת משאבים,מול פארק גולדה