​ ​
איפה אפשר למצוא בונגלוס המתאים לטיולי חברים? חופשת חברים בישראל היא אחת הדרכים הנפלאות להינות מזמן איכות עם החברים הכי טובים. כשמתחתנים ומביאים ילדים, הזמן שנותר לחברים הוא מועט מאוד ולכן השכרת בונגלוסים לחברים יחד עם הילדים הוא מושלם לזוגות עם ילדים. גם חברים מהשירות הצבאי או חברים מהלימודים האקדמיים באוניברסיטה ישמחו לבלות בבונגלוס ביחד הרחק מהעיר הגדולה. אז איפה אפשר למצוא בונגלוס המתאים לטיולי חברים? בונגלוס המתאים לטיולי חברים אפשר למצוא באיזור הנגב. בונגלוס בנגב מרחיק אתכם מההמולה של העיר ומהלחצים בעבודה ומשאיר אתכם ברוגע ובשקט עם נוף מדברי עוצר נשימה.

בונגלוסים בדרום הארץ לחברים אחרי צבא

סיימתם את השירות הצבאי ואתם מעוניינים לעשות טיול אטרקטיבי עם החבר'ה. איפה מתחילים? לארגן טיול בחו"ל למספר חברים גדול הוא בעייתי ולכן יש מספר אופציות מצויינות בארץ לטיול עם חברים. אחת מהן היא השכרה של בונגלוסים בדרום הארץ. השכרת בונגלוס למספר חברים יכול להיות קל לאירגון ואף זול יותר באופן משמעותי

מטיול  לחו"ל שלא בטוח יתאים לכולם. הבונגלוסים בנויים עם חלל גדול במרכז המבנה המאפשר לינה למספר חברים יחד. בדרום תוכלו למצוא פעילויות כיפיות לעשות עם החבר'ה  ומקומות יפים לנסוע אליהם עם הרכב.
 

בונגלוסים בנגב במחירים משתלמים

כאמור, אירגון נסיעה לחו"ל עם מספר חברים גדול הוא מורכב ודורש לרצות את כל החברים המעוניינים להצטרף. המחיר מהווה שיקול לכל אחד, ולכן בכדי להינות מבילוי יחד כדאי להינות מבילוי במחירים משתלמים. במקום לשכור חדרים קטנים וצפופים במלון אפשר לשכור בונגלוסים בנגב גדולים ומרווחים והכי חשוב - במחירים משתלמים הרבה יותר.  

הזמנה טלפונית של בונגלוס בדרום

בכדי לבצע הזמנה טלפונית של בונגלוס בדרום לחברים שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר טלפונית עם אחד המקומות המוכרים והאהובים ביותר בנגב המשכיר בונגלוסים ללינה 
בנגב. המקום נקרא חאן 'חוויה בדואית בנגב' והוא מספק לאלפי מבקרים מהארץ ומהעולם לינה במאהל בדואי עם אוכל אותנטי ואיכותי.   

חאן 'חוויה בדואית בנגב' מציע השכרת בונגלוס בנגב למטיילים

אם בחרתם לחוות את טיול החברים שלכם בישראל, מומלץ לכם לפנות להשכרת בונגלוס בנגב של חאן 'חוויה בדואית בנגב' ולהינות מאירוח לפי מיטב המסורת הבדואית.
 

בונגלוס בנגב

 


מעוניינים להגיע אלינו
לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

רח' יהודה 34.7, ערד


074-769-14-52

מעוניינים להגיע אלינו לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

​ ​

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

074-769-14-52

כביש 222,ליד צומת משאבים,מול פארק גולדה