​ ​
כל מי שמבקש לעצמו את החוויה והחופשה המושלמות ביותר מוכרח לבחור באפשרות של חדרי אירוח במדבר. חשוב לזכור כי חדרי אירוח במדבר מתאימים לכל הגילאים, לזוגות, משפחות ויחידים. כאשר בוחרים באפשרות של חדרי אירוח במדבר ניתן לקבל את החוויה האותנטית, המדברית, הקסומה ביותר, ולאפשר לילדים לטייל ולהנות במרחב הפתוח של המדבר, לצד נוף קסום ומסתורי. חדרי אירוח במדבר הם אידיאלים ומתאימים בעיקר בעונות החורף, הסתיו והאביב. בעונות אלה ניתן לטייל במדבר ללא חשש מעומס חום כבד, לצפות בחיות ייחודיות לאזור, ולהתרשם מהקסם הבלתי נגמר של המדבר, לצד השלווה והרוגע הבלתי נגמרים. חוויה בדואית בנגב מתמחים במתן חדרי אירוח בדרום וחדרי אירוח בערד לצד קבלת פנים בדואית אותנטית.

חדרי אירוח בדרום

המדבר טומן מגוון רחב של אפשרויות לינה, כאשר הטובה מביניהן היא חדרי אירוח בדרום. מדובר בחדרים ייחודים אשר מתאימים לחופשה רומנטית וזוגית, וגם למשפחות גדולות ומרובות ילדים. חדרי אירוח בנגב מגיעים עם שירותים ומקלחות, פינות קפה, וכל הנדרש לחופשה הטובה ביותר. כאשר בוחרים בחופשה בדרום הארץ, מקבלים רוגע ושלווה, לצד התאחדות עם הטבע, ונוף עוצר נשימה.
 

חדרי אירוח בערד

איזור ערד והנגב הפך להיות מקום פופולרי ותיירותי במיוחד בשנים האחרונות. חדרי אירוח בערד מציעים למעשה פתרונות לינה לכל מי שמבקש חופשה מסוג אחד, ייחודית ואותנטית. חדרי אירוח היא אפשרות נפלאה לחוות את המקום ואת האווירה מנקודת מבט אותנטית, מקומית, את האזור הקסום והרחב של דרום ארץ ישראל. כמו כן, חדרי אירוח בנגב מתאמים במיוחד לקבוצות גדולות, משפחות, ועוד. חוויה בדואית בנגב מתמחים במגוון רחב של פעילויות לזוגות ומשפחות ומאפשרים לחוות את החוויה המדברית האותנטית במלואה.

חדרי אירוח בנגב

לינה בנגב ובמדבר בפרט היא חוויה בלתי נשכחת ומיוחדת במינה. כאשר בוחרים חדרי אירוח, ניתן להנות מנוחות מקסימלית. מדובר בבחירה הטבעית והנכונה ביותר על מנת שתוכלו להרגיש את המקום, את האווירה, ולהנות משלווה ושקט אינסופיים. בזכות המיקום המבודד הרחק מן העיר האורבנית הרועשת, ניתן ליהנות משלווה וחזרה אל הטבע. חוויה בדואית בנגב מציעים מגוון פתרונות לינה לזוגות ומשפחות, החל מאוהל בדואי מאובזר וייחודי ועד לחדרי אירוח ברמה גבוהה, מאובזרים ונעימים. כל זאת לצד מגוון פעילויות ואטרקציות לכל המשפחה.
 

חדרי אירוח במדבר

 


מעוניינים להגיע אלינו
לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

רח' יהודה 34.7, ערד


074-769-14-52

מעוניינים להגיע אלינו לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

​ ​

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

074-769-14-52

כביש 222,ליד צומת משאבים,מול פארק גולדה