​ ​
אוהבים טיולי ג'יפים? כל חובב ג'יפים וודאי מכיר את איזור הנגב. איזור הנגב נחשב לאחד האיזורים הטובים ביותר בישראל לטיול ג'יפים במדבר. הנסיעה בג'יפ באיזור פתוח היא חוויה מדהימה אשר מעלה את האדרנלין בגוף ועושה תחושות התרגשות לכל הנוסעים. מלבד הנוף המדהים המשתקף מחלונות הג'יפ, טיולי הג'יפים האיכותיים ביותר כוללים פעילויות שונות כגון 'חפש את המטמון' וכתבי חידה ההופכים את הנסיעה למרתקת ומעשירה. 

טיול ג'יפים בנגב לעובדי חברה

חברות רבות מספקות לעובדים שלהם ימי כיף למשפחות בחגים או לכבוד אירוע מסויים. יום כיף לעובדים, הכולל טיול ג'יפים בנגב, זו דרך מצויינת להגיד לעובדים תודה על כל המאמץ שהם עושים יום יום במשך כל השנה. טיולי ג'יפים לעובדים הם מהנים ומסעירים והכי חשוב מגבשים. 

טיול גמלים במדבר למשפחות

בחיפוש אחר הבילוי המושלם למשפחה עם הילדים, טיול גמלים במדבר היא האופציה המומלצת ביותר. טיולי גמלים הם חוויתיים ומהנים לכל ילד וילדה. בנוסף לחוויה של הרכיבה על החיה הנפלאה הזו, בטיולי גמלים במדבר באיזור הנגב אפשר לראות נופים מרהיבים שרואים פעם בחיים.
 
 מכיוון שאיזור הנגב הוא עצום, הנופים משתנים ממקום למקום מה שהופך את מסלולי טיולי הגמלים למיוחדים ויפים לאורך כל אורכם. אחת הערים הגדולות בדרום היא העיר ערד. באיזור העיר ערד ניתן לעשות טיולי גמלים עם המשפחה.

טיול גמלים בערד מתאים גם לקבוצות גדולות המעוניינות לחגוג אירוע מסויים.

חאן 'חוויה בדואית בנגב' מציעים למטיילים טיול ג'יפים במדבר

בכדי להינות מהנופים המדהימים של הנגב, חאן 'חוויה בדואית בנגב' מספקים לכם טיול ג'יפים במדבר לאנשים פרטיים ולחברות. בנוסף לטיולי הג'יפים, חאן 'חוויה בדואית בנגב' 
מציעים לכם להצטרף לטיול גמלים בערד הכולל ארוחת ערב ולינה במאהל בדואי.

האטרקציות שחאן 'חוויה בדואית בנגב' מציעים מתאימות למשפחות עם ילדים הרוצות להינות מזמן איכות משפחתי וחוויתי בדרום, ומתאימות במיוחד לחברות לצורך גיבוש איכותי וכיפי של העובדים. אם אתם מתלבטים בנוגע לפעילות המומלצת למשפחה או לעובדי החברה שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חאן 'חוויה בדואית בנגב' ולקבל פרטים מלאים על כל האטרקציות של המקום. מלבד פעילויות איכותיות למשפחה ולעובדים, אתם תהנו ממאכלים מסורתיים מהמטבח הבדואי. 

טיול ג'יפים במדבר

 


מעוניינים להגיע אלינו
לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

רח' יהודה 34.7, ערד


074-769-14-52

מעוניינים להגיע אלינו לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

​ ​

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

074-769-14-52

כביש 222,ליד צומת משאבים,מול פארק גולדה