​ ​
ניתן לראות כי בשנים האחרונות לינה בנגב הפך להיות העדפה על ישראלים רבים. אחד מן היתרונות הבולטים ביותר של לינה בנגב היא האפשרות ליהנות מהנופים עוצרי הנשימה של המדבר והסביבה, ולספוג את האווירה והשקט פנימה. הנגב הינו אזור בעל פוטנציאל גבוה וכיום ניתן לראות כי מקומות לינה רבים הבינו זאת ומציעים לינה בנגב למשפחות, זוגות ויחידים. כמו כן, לינה בנגב מביאה עימה מגוון אפשרויות טיול, בעלי חיים מיוחדים ונוף מדברי עוצר נשימה אשר מעניק תחושה של שלווה ורוגע. חוויה בדואית בנגב מציעים אירוח ואוכל בסגנון בדואי, רכיבה על גמלים, והיצע רב של פעילויות לזוגות, משפחה וקבוצות.

לינה בדרום

לינה בדרום הפכה להיות אטרקציה מבוקשת ונפוצה במיוחד בקרב משפחות ישראליות רבות. הבחירה של לינה בדרום מאפשרת בנוסף מגוון טיולים ייחודים לאיזור זה. כמו כן, הלינה היא חוויה מיוחדת וקסומה אשר מעניקה הרגשה משחררת ושלווה של חזרה לטבע ולמקורות. חוויה בדואית בנגב מציעים לינה באוהל בדואי, אוכל בדואי אותנטי ומסורתי, טיולי גמלים חוויתיים בלב המדבר, ומגוון רחב של פעילויות אשר יעבירו את רוח המדבר ואת האווירה הקסומה שבמקום.
 

לינה במדבר

כאשר בוחרים באפשרות המיוחדת של לינה במדבר חשוב להקפיד כי מזג האוויר יהיה האידיאלי ביותר ללינה וטיולים. דווקא בעונת החורף, הימים באזור המדבר הינם שימשיים וקסומים. אמנם במהלך הלילה קריר, אך ניתן להנות מאוהלים מיוחדים אשר מבודדים קור, או לחילופין לבחור בחדרים עם מיזוג. בקיץ חם במיוחד באזור המדבר והנגב, לכן לא מומלץ לטייל בשיאו של הקיץ. לעומת זאת, בעונת המעבר, האביב והסתיו, מזג האוויר נעים כך שבחירה של לינה באוהל יכולה להפוך לחוויה נעימה ואידיאלית.

לינה באוהל בדואי

רבים אינם יודעים זאת, אך פירוש המילה בדואי בשפה הערבית הוא מדבר. הבדואים ידועים כמכנסי אורחים הטובים ביותר ובעלי יכולות אירוח מן המרשימות ביותר. הלינה באוהל מאפשרת להנות מהחוויה המדברית הבדואית האותנטית בדרך המושלמת ביותר. חוויה בדואית בנגב  מציעים אירוח אותנטי ומרשים, מול נוף עוצר נשימה של המדבר האין סופי, רכיבה על גמלים, לינה באוהל בדואי אשר מחולק ומתאים למשפחות, קבוצות וזוגות. במתחם כמובן ישנם שירותים ומקלחת מסודרים הכוללים מים חמים.
 

לינה בנגב

 


מעוניינים להגיע אלינו
לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

רח' יהודה 34.7, ערד


074-769-14-52

מעוניינים להגיע אלינו לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

​ ​

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

074-769-14-52

כביש 222,ליד צומת משאבים,מול פארק גולדה