​ ​
איזה יום כיף העובדים הכי יאהבו? השאלה שעולה בכל שנה אצל מנהלות ומנהלי משאבי אנוש היא איזה יום כיף כדאי לארגן לעובדים. יום כיף לעובדי חברה צריך להיות מורכב 
מחוויות מהנות וייחודיות ומאוכל משובח. עובדי החברה עובדים כל השנה בלחץ ובעומס והם הבסיס של החברה, לכן חשוב להשקיע בעובדי החברה עם יום כיף איכותי שהם יזכרו גם לשנים הבאות. תחלופת העובדים כיום היא גדולה ומספר גדול של עובדי חברות בישראל עוזבים עבודה לאחר כשנתיים. מנהלות ומנהלי משאבי האנוש נדרשים לשמר את העובדים הטובים של החברה ולספק להם פעילויות חוויתיות במהלך השנה. בנוסף, אחד הדברים החשובים בכל חברה או מחלקה בחברה היא גיבוש העובדים. בכדי לגבש את העובדים ניתן לארגן יום כיף של כל עובדי החברה או יום כיף מחלקתי וכך לייעל את העבודה במשרד. איזה יום כיף כדאי לבחור עבור עובדי החברה? יום כיף הכולל רכיבה על גמל בנגב הוא מושלם עבור עובדי חברה. 
 
רכיבה על גמל בערד כולל ארוחת צהריים בסגנון בדואי
לישראלים אשר לא גרים בדרום הארץ הנוף המדברי המרהיב לא מוכר ביום יום. אחת הדרכים להכיר את הנוף המדברי הקסום הוא דרך רכיבה על גמל בערד בשעות היום וסיור באיזורים המדבריים של הנגב. רכיבה על גמלים בערד אפשר לעשות יחד עם בילוי של יום שלם הכולל ארוחת צהריים ולינה במאהל בדואי. אפשר גם להינות מהאטרקציה של רכיבה על גמלים בערד ללא לינה ולחזור אחרי טיול יומי. 

רכיבה על גמלים בדרום הארץ וטיולי ג'יפים במדבר
בנוסף לרכיבה על גמלים בדרום הארץ וארוחת צהריים בסגנון בדואי, יש אפשרות להינות גם מטיולי גי'פים מאתגרים עם מיטב מדריכי הטיולים של הנגב. טיולי הג'יפים בנגב כוללים מסלולי טיולים נפלאים ומשחקי חפש את המטמון יחד עם שאר הנוסעים והמדריכים בג'יפים האחרים. אם אתם מחפשים פעילות מושלמת ליום כיף לעובדים ולעובדות שלכם, הכוללת רכיבה על גמל בנגב, אתם מוזמנים לפנות לחאן 'חוויה בדואית בנגב'. 
 
רכיבה על גמל בנגב בחאן 'חוויה בדואית בנגב'
חאן 'חוויה בדואית בנגב' קיים כבר 30 שנה ומציע לכם פעילות מושלמת וחוויה מדהימה ליום כיף לעובדי החברה. 

רכיבה על גמל בנגב

 


מעוניינים להגיע אלינו
לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

רח' יהודה 34.7, ערד


074-769-14-52

מעוניינים להגיע אלינו לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

​ ​

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

074-769-14-52

כביש 222,ליד צומת משאבים,מול פארק גולדה